top of page
deffy3482_httpss.mj.runKV11rmjq-HI_avanza_car_with_luggages_s_ecf11ad4-82e6-4746-87a2-0968

Her Şey Klavuzu

Festivalde konaklama, yeme-içme, mekan, ulaşımı ve festival deneyimi hakkındaki detaylı bilgilere ve sıkça sorulan sorulara sizler için hazırladığımız bu kılavuzdan ulaşabilirsiniz.

IMG_1331.HEIC

Vadi Camping Hakkında

Festivalimize en sahipliği yapacak olan Vadi Camping, Sakarya Sapanca’da bulunan Çatalkaya Vadisi’nin içerisinde yer alıyor. Alanın içinden akan büyülü ırmak,

Sakarya ve Kocaeli illerini birbirinden ayırıyor. Ormanın yüksekliği, ferahlığı

ve hissedenlerin hemen farkedebileceği şifalı faunası, yoldan ayrılıp vadiye girmeye başladığınız andan itibaren sizi kucaklamaya, sarmalamaya başlıyor. Saflığı ve kalitesiyle ülkemizin en iyi içme suları arasında yer alan kaynakların bolluğu ise başlı başına bir nimet. Sulak alanların bereketiyle, ağaçların hemen hepsi ihtişamlı yüksekliklere kavuşmuş. Ormanın içindeki patikada ilerlerken kendinizi bir yağmur ormanında sanabilirsiniz. Bitki çeşitliliği muazzam ve yer yer karşınıza meyve ağaçları çıkabiliyor.

 

Festival alanımızın girişinde kendi çadırınızla konaklayabileceğiniz yerleşim alanı yer alıyor. Burada duş, wc gibi temel imkanların yanı sıra bir adet kafeterya ve geniş kapasiteli bir restoran bulunuyor. 

447250066_957383686397668_3684577646042593794_n.jpg

01

Konaklama

Festivalimizde çadır ile konaklama yapılıyor. Kişisel çadırınızla konaklama yapabileceğiniz gibi, alanımızda sınırlı sayıda çadır ve hazır çadır kiralama imkanı da mevcut, dilerseniz kiralayarak da konaklama yapabilirsiniz.

 

Konaklama ücreti ödemesi alana girişte yapılacaktır, kendi çadırınızla 5 gece konaklama için 1500₺ olan cüzi bir konaklama payı mevcuttur.

 

Ekstra konforlu konaklama isterseniz, alana araçla 10-20 dk mesafede, Sapanca bölgesinde bungalovlar ve oteller yer alıyor. Festival alanına en yakın bungalov seçeneklerinden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz;

-Latte Villas 

-Sapanca Köy Bungalov 

-Dark Sapanca 

-Lacasa de Madera 

*Bungalov ve otel konaklama rezervasyonu kişiye aittir.

02

Yeme - İçme

Festival alanımızda, bir adet kafeterya ve geniş bir restoran bulunuyor. Restoranda, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olarak sağlıklı ve besleyici 2 öğün çıkarılacak. Ayrıca pazar yerimizde besin değeri yüksek yiyecekler ve atıştırmalıklar, vitaminli içecekler sunacağız. Spiritüel deneyimlerin derinliğini önemsiyoruz, bu yüzden festival menülerimiz vejetaryendir.  

 

Yeme-içme bilet ücretine dahil olmamakla birlikte, festivalimizde hem bir çok çeşit, hem de ekonomik opsiyonlar bulabileceksiniz.

384472944_775058354630203_1262418571699956627_n copy.jpg
Anchor 1
 • Will there be translators for foreign artists?
  Yes, there will be Turkish translation for all foreign names in our festival.
 • How many people will Kökler and Dallar (Roots and Branches) Healing Festival host?
  We are organizing a festival for approximately 450 people with our artists, guides, musicians, team and participants.
 • Will there be individual and group sessions besides the main event and workshops?
  Yes, it will be possible to get individual or group sessions from many of our artists and guides. These sessions are subject to special pricing.
 • Will there be shamanic ceremonies?
  Yes, during the festival, sacred ceremonies such as tobacco, cocoa, kambo and üzerlik, including light herbal healing, will take a special place. You can get information during the festival.
 • Will there be a Marketplace?
  Yes, we will have a marketplace at the festival site where products and services are offered. If you would like to rent a stand here or leave your products at our festival store, you can contact us via e-mail.
 • This is my first time attending such a festival. Will I have difficulties?
  You are welcome! As in the motto of our festival; 'People like you, Your tribe…' You will be welcomed with joy, embraced with love, and your always-supportive tribe will be there waiting for you.🙂
 • I have a small child/baby. Can we attend the festival together?
  At our festival, there will be DJ performances and bonfires until late at night. Of course, you can participate by taking the loud sound into consideration for your child :)
 • Can I attend the festival with my dog?
  There are many different breeds of dogs in the area. If you think your dog can adapt to this situation and won't be a problem, you can join our festival with your paw-friend.
 • Is there phone and internet reception in the area?
  Yes, it there is.
aerial shot of road surrounded by green trees_edited.jpg

Ulaşım

İstanbul Havaalanı

Sabiha Gökçen Havaalanı

Kadıköy

Taksim

Sakarya'dan
Toplu Taşıma

 • İstanbul havaalanından Adapazarı otogarına direkt seferler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Adapazarı Otogar - Vadi Camping arası taksi ile 20-25 dakika sürmektedir.  Adapazarı Otogar’dan Sapanca’ya gitmek için minibüs de tercih edebilirsiniz. Minibüs ile Sapanca’ya ulaştıktan sonra tekrar taksi ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz.

 • Alternatif olarak, Havaalanından Marmaray veya Metro ile Söğütlüçeşme'ye, Söğütlüçeşme'den ise trenle (Adapazarı Ekspresi) Sapanca’ya ulaşabilirsiniz.

 • Sabiha Gökçen havaalanından HAVASAK ile direkt Adapazarı otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • Adapazarı Otogar - Vadi Camping arası taksi ile 20-25 dakika sürmektedir.  Adapazarı Otogar’dan Sapanca’ya gitmek için minibüs de tercih edebilirsiniz. Minibüs ile Sapanca’ya ulaştıktan sonra tekrar taksi ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz. 

 • Kadıköy'den Marmaray ile Söğütlüçeşme → Söğütlüçeşme'den trenle (Adapazarı Ekspresi) Sapanca → Sapanca tren garından taksi veya dolmuş ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz. (15-20 dakika mesafe)

 •  

 • Kadıköy'den Harem Otogarı → Harem Otogarı'ndan otobüs ile Sapanca → Sapanca otogarından taksi veya otobüs ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz. (15-20 dakika mesafe)

 • Taksim'den HAVABUS veya toplu taşıma ile Esenler Otogarı → Esenler Otogarı'ndan otobüs ile Sapanca → Sapanca otogarından taksi veya otobüs ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz. (15-20 dakika mesafe)

 • Taksim'den metro ile Ayrılık Çeşmesi → Ayrılık Çeşmesi'nden Marmaray ile Söğütlüçeşme → Söğütlüçeşme'den trenle (Adapazarı Ekspresi) Sapanca → Sapanca tren garından taksi veya dolmuş ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz (15-20 dakika mesafe)

 • Adapazarı merkezden kalkan otobüsün uğradığı duraklar;

 • Sakarya Otogar 

 • Arifiye Hızlı Tren İstasyonu

 • Sapanca Merkez 

 • Varış noktası: Yanık otobüs durağı ( Kamp alanına 1 km mesafe )

 • Gece 00:00’ye kadar 15-20 dk arayla otobüs mevcut.

 • Varış Noktasından itibaren özel araç veya yürüyerek alana gelinebilir.

 • Maşukiye Taksi Durağı: 0262 354 3900

bottom of page