top of page
IMG_1215 16.9.png
IMG_1323.HEIC

Alan

Vadi Camping, Sakarya Ormanları | Türkiye

IMG_1622.HEIC
IMG_1625.HEIC

Festival alanımızın içinden akan büyülü ırmak, Sakarya ve Kocaeli illerini birbirinden ayırıyor. Ormanın yüksekliği, ferahlığı ve hissedenlerin hemen farkedebileceği şifalı faunası, yoldan ayrılıp vadiye girmeye başladığınız andan itibaren sizi kucaklamaya, sarmalamaya başlıyor. Saflığı ve kalitesiyle ülkemizin en iyi içme suları arasında yer alan kaynakların bolluğu ise başlı başına bir nimet. Sulak alanların bolluğuyla, ağaçların hemen hepsi ihtişamlı yüksekliklere kavuşmuş. Ormanın içindeki patikada ilerlerken kendinizi bir yağmur ormanında sanabilirsiniz. Bitki çeşitliliği muazzam ve yer yer karşınıza meyve ağaçları, erikler ve çilekler çıkabiliyor.

IMG_1348.png


Alana yerleşirken, tesis bölümünü konaklama ve yaşam alanları için ayırıp, etkinlikleri ormanın iç kısımlarında, doğayla sarmalandığımız noktalara konumlandırmayı planladık. Festivalde etkinlik alanlarımızı düzenlerken, her zamanki gibi ormanın doğal yapısına ve estetiğine sadık kalan, organik bir yaklaşım izlemeyi amaçlıyoruz. Katılımcılarımızı da ormanın ve suyun saflığını onurlandırmaları, korumaları ve şifasından faydalanabilmeleri için doğru şekilde yönlendirmeye özen göstereceğiz…

Selam olsun ormanın ruhuna, suyun saflığına ve şükür olsun şifasına!

Festival 01_edited.jpg
IMG_1588.HEIC
IMG_1365.HEIC
IMG_1618.HEIC


Festival alanımızın girişinde kendi çadırınızla konaklayabileceğiniz yerleşim alanı yer alıyor. Burada duş, wc gibi temel imkanların yanı sıra bir adet kafeterya ve geniş kapasiteli bir restoran yer alıyor. Ayrıca pazar yerimizde besin değeri yüksek yiyecekler ve atıştırmalıklar, vitaminli içecekler sunacağız. Alanımızda sınırlı sayıda hazır çadır kiralama imkanı bulunuyor. Fazladan konfor arayanlar içinse Sapanca bölgesinde festivale yakın konforlu bungalovlar ve otel seçenekleri yer alıyor.

IMG_1331.HEIC
IMG_1619.HEIC
IMG_1609.HEIC
IMG_1598.HEIC

Konaklama ücreti ödemesi alana girişte yapılacaktır, 5 gece için 1500₺ olan cüzi bir konaklama payı mevcuttur.

 

Daha fazla konfor tercih ederseniz, Sapanca bölgesinde arabayla 10-20 dakika uzaklıkta bulunan bungalovlar ve oteller bulunmaktadır. Aşağıda festival alanına en yakın bungalov seçeneklerinden bazıları yer almaktadır:

Latte Villas 

+90 541 512 1235

Sapanca Köy Bungalov

+90 542 242 5154

Dark Sapanca

 +90 532 411 2020

Lacasa

de Madera

+90 530 961 5708

*Bungalov ve otel konaklama rezervasyonu kişiye aittir.

kısa 2.png

İstanbul Havalimanı

 • Otobüs→Minibüs: İstanbul havaalanından Adapazarı Otogarı’na direkt seferler var. Ardından Otogar - Vadi Camping arası taksi ile 20-25 dakika.  Otogar’dan Sapanca’ya gitmek için minibüs de tercih edebilirsiniz. Minibüs ile Sapanca’ya ulaştıktan sonra tekrar taksi ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz.

 • Metro→Tren: Alternatif olarak, Havaalanından Marmaray veya Metro ile Söğütlüçeşme'ye, Söğütlüçeşme'den ise trenle (Adapazarı Ekspresi) Sapanca’ya ulaşabilirsiniz.

Kadıköy

 • Tren→Taksi: Kadıköy'den Marmaray ile Söğütlüçeşme → Söğütlüçeşme'den Adapazarı Ekspresi trenle Sapanca → Sapanca tren garından, taksi veya dolmuş ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz. (15-20 dakika mesafe)

 • Otobüs: Kadıköy'den Harem Otogarı → Harem Otogarı'ndan otobüs ile Sapanca → Sapanca otogarından taksi veya otobüs ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz. (15-20 dakika mesafe)

Sakarya’dan Toplu Taşıma

Adapazarı merkezden kalkan otobüsün uğradığı duraklar;

 • Sakarya Otogar 

 • Arifiye Hızlı Tren İstasyonu

 • Sapanca Merkez 

 • Varış noktası: Yanık otobüs durağı ( Kamp alanına 1 km mesafe )

 • Gece 00:00’ye kadar 15-20 dk arayla otobüs mevcut.

 • Varış Noktasından itibaren özel araç veya yürüyerek alana gelinebilir.

 • Maşukiye Taksi Durağı: 0262 354 3900

Sabiha Gökçen Havaalanı

 • Sabiha Gökçen havaalanından HAVASAK ile direkt Adapazarı Otogar’a sefer var. 

 • Adapazarı Otogar’dan - Vadi Camping’e taksi ile 20-25 dk.  

 • Otogar’dan Sapanca’ya minibüs de tercih edebilirsiniz. Minibüs ile Sapanca’ya geçtikten sonra tekrar taksi ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz. 

Taksim

 • Otobüs→Otobüs/Taksi: Taksim'den HAVABUS veya toplu taşıma ile Esenler Otogarı → Esenler Otogarı'ndan otobüs ile Sapanca → Sapanca otogarından taksi veya otobüs ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz. (15-20 dakika mesafe)

 • Metro→Tren→Taksi/Dolmuş: Taksim'den metro ile Ayrılık Çeşmesi → Ayrılık Çeşmesi'nden Marmaray ile Söğütlüçeşme → Söğütlüçeşme'den trenle (Adapazarı Ekspresi) Sapanca → Sapanca tren garından taksi veya dolmuş ile Vadi Camping’e ulaşabilirsiniz (15-20 dakika mesafe)

Adres

Vadi Camping

Yanık, Çatalkaya Vadisi Mesire Alanı, Sapanca/Sakarya, Türkiye

kuş 01_edited.png
kuş 02_edited.png
bottom of page