top of page

Gelişim Sınıfı: 'Rehberin Yolu'

Şamanizm Bilgeliği

Şamanizmle tanışmak, öğretilerini ve pratiklerini hayatına katmak isteyen herkesin ulaşabileceği bir çalışma içeriği oluşturma amacıyla yola çıktık. Bu niyetle Şamanizm Bilgeliği adı altında online çalışmalar ve özel inzivalar düzenliyoruz. Şamanizm Bilgeliği Gelişim Sınıfları ve İnzivaları, yıllar içinde, şamanik yaşam sanatında derinleşmek isteyen pek çok insana alan açtı ve kabilemiz büyümeye devam ediyor. 

Events Post.png

İçerik

Şamanizm Bilgeliği Rehberin Yolu çalışma serimiz bu kadim öğretide deneyimlerini bir üst seviyeye taşıyarak, yıllardır edindiğimiz desturu devam ettirmek ve rehberlik yoluna adım atmak isteyenler için özel olarak planlandı.

 

Rehberin Yolu uzun soluklu bir eğitim programına sahip. Herkese hitap eden temel seviye Gelişim Sınıfı I. ve II. Boyut sınıflarının devamındaki boyutlarda özellikle rehberlik yolunda ilerlemek isteyenlere yönelik yoğunlaştırılmış içeriklerle, online ve yüz yüze buluşmalarımız olacak.

Kayıt

Gelişim Sınıfı I.Boyut, 18-22-25 Şubat tarihlerinde, Zoom üzerinden online olarak gerçekleşecek.

Program saatlerini sayfanın devamında bulabilirsiniz.

1. Boyut Katılım ücreti:

Peşin: 3300 TL

Dilerseniz kayıt esnasında ve Mart başında olmak üzere 2 taksitle ödeyebilirsiniz:

2 x 1800 TL

Aşağıdaki hesaplardan IBAN bilgisi alabilir, dekontunuzu paylaşarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz:  

bilgi@koklervedallar.com

@koklervedallar Instagram DM

1.png
um.png

Rehberimiz

Kökler ve Dallar'ın şaman rehberi Umut Fırat Eroğlu, çalışmalar boyunca kılavuzumuz olacak. İnziva programlarında ekibimizden deneyimli çırakları ve yardımcı eğitmenler kendisine eşlik ediyor olacak. 

Spiritüel dünyaya 13 yaşında adım atan ve meditasyon yapmaya başlayan 1980 doğumlu Umut Fırat, 21 yaşında Reiki uyumlanması alarak şifacılık yoluna adım attı. 27 yaşında tasavvuf felsefesine yönelen yolculuğunun kilometre taşı, 2014 yılında dünyaca bilinen üstâd Shaman Durek ile tanışmasıyla başladı. Birlikte yazdıkları 'Uyanış' kitabının hazırlanma sürecinde öğrendiklerini uygulamaya başlamasının ardından 2015 yılında kendisiyle toplamda 3 yıl süren birebir şamanlık eğitim sürecine başladı ve Türkiye'deki şaman yardımcısı oldu. 2016 yılında Kökler ve Dallar'ın ilk buluşması olan Ormanın Ruhu ve 2017 yılında ilk çalışma inzivası olan Şamanın Uyanışı gerçekleşti. Umut Fırat, 2017 yılından beri Avrupa'da Budapeşte, Prag, Brno, Viyana, Brüksel, Berlin ve Paris gibi önemli şehirlerde ritüeller, seremoniler, eğitimler ve bireysel şifa seansları gerçekleştirdi. Şaman rehberimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında çalışmalarına düzenli olarak devam ediyor. 

Umut Fırat Eroğlu aynı zamanda Hürriyet Pazar eki Bilim Teknoloji yazarı olarak köşe yazılarını sürdürmekte..

Program Takvimi

18 ŞUBAT PAZAR

11:00 Kutsal Alan ve Ritüel Adabı

12:00 Enerji Alanı Açma 101

13:30 -15:00 Altar Hazırlığı - Yönler & Elementler

21:00 Şamanizmde Alemler: Alt Dünya

22:00 Alt Dünya Yolculuğu

22 ŞUBAT PERŞEMBE

21:00 Sohbet & Soru Cevap

22: Şamanik Meditasyon An'da Durma

25 ŞUBAT PAZAR

11:00 Yer Gök Hizalanma (Denge Pratiği)

12:00 Şamanik Şifa Egzersizleri 101

13:30 -15:00 Evrensel Ruh & Varlık Kavramları S&C

21:00 Enerji Alanı Koruma 101

22:00 Başak Dolunayı Ritüeli

IMG_4612 2.JPG
bottom of page